Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Açık bir çiftin artıları ve eksileri

Açık Çiftler

Açık bir ilişkide, her şey mükemmel ve uzun sürecek gibi görünüyor, gerçekte öyle değil. Ama önce bu tür bir ilişkinin avantajlarının neler olduğuna bir bakalım :

  • aşırı samimiyet
  • aldatma ve ihanet eksikliği
  • çok derin bir cinsel yakınlığın keşfi
  • ortağa karşı fedakarlık ve cömertlik

Başka bir deyişle: açık bir çiftte samimiyet çok önemlidir, eşiniz dışında başka birini ne kadar istediğinizden bahsetmek, birbirinizle sağlıklı seks yapma özgürlüğüne sahip olmak anlamına gelir.

Bu, hile yapmaya zorlanmak anlamına gelmez. Ayrıca başka insanlarla yatmak cinsel açıdan da kendini keşfetmeyi kolaylaştırır ki bu da daha fazla heyecan ve haz sağlar. Son olarak partnerinize karşı cömertsiniz çünkü kendiniz için istediğinizi karşınızdakine de vermiş oluyorsunuz.

Dezavantajlara gelince , bunlar daha büyük bir dikkatle ele alınmalıdır:

  1. Kıskançlık güveni ele geçirmeye başladığında , açık çift sendelemeye başlar, çünkü ikisinden biri partnerinin başka biriyle herhangi bir ilişkisi olduğunu artık kabul etmemeye başlar. Bu da dikkate alınması gereken bir risktir ve kesinlikle ilişkinin sonu olabilir;
  2. tek eşli toplum açık bir çifti pek kabul etmez . Başlangıçta, maksimum cinsel ve hatta zihinsel özgürlüğe sahip olma fikri özellikle heyecanlandırır, ancak zamanla kişi, çok eşliliği kabul etmeyenler tarafından, örneğin aile üyeleri veya arkadaşlar tarafından olumsuz olarak yargılanmanın ağırlığını hissedebilir;
  3. eğer biri tek eşli olan üçüncü bir kişiyle uğraşmak zorunda kalırsa , geri kalanlar bunun belli bir noktada partneri bölmeyi artık kabul etmediğini ve bu nedenle onu açık çiftten çıkarmak istediğini söyler. Bununla birlikte, bu tür bir kombinasyonda, ilişkinin kopma riski vardır, çünkü özellikle aşık olursanız, duygular her şeyin önüne geçebilir.

Cinsel Sohbet Odalarında karşılaşılan olayların başında gelen sapkın ilişkiler, genel sohbet odalarını birbirine katmaktadır. Fakat Cinsel Sohbet Odalarında aynı şeyler söz konusu değildir. Eşcinsel Sohbet Yap ortamlarında olaylar farklı gelişir. Chat yapmak da kolaylaşır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları