Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Açık İlişki

Açık İlişki? Ne Anlama Geliyor Ve Nasıl Çalışıyor?

Açık ilişki, her ikisine de tam bir cinsel özgürlük verildiği için, karşılıklı bir anlaşmaya dayalı olarak diğer insanlara alışkanlıkla katılmaya karar veren iki partner arasındaki bir ilişkidir.

Açık İlişki

Türkiye gibi bir ülkede, bu fenomen artmakta olsa da, açık çiftlerin sayısı artıyor ama hakkında çok fazla konuşulmuyor. Gerçekten de, Bel Paese’nin saygın kültürü bize tek eşliliği (yani, bekar bir erkeğin bekar bir kadınla birleşmesi) dayatır ve geri kalan her şey sonuç olarak günah olarak kabul edilir  . Bu yazıda ele almak istiyoruz ana konular , açık bir ilişkiyi ilgilendiren ve ayrıntılı olarak:

  • açık bir çift nedir: tanım ve anlam
  • psikoloji ne diyor ve bunun zamanla kalıcı olması için kurallar
  • açık bir ilişki nasıl yönetilir
  • avantajlar ve dezavantajlar
  • açık bir çiftin parçası olmaya istekli ortaklarla nerede buluşulur.

Açık çift ne demek?

En doğru açıklama her iki kelimenin birleşiminden elde edilebilir:

-“ çift ”, çünkü her zaman, rahatsız edici bir üçüncü kişinin ilişkiyi kesmesine izin vermeden, duygusal olarak birbirini sevmeyi taahhüt eden iki kişi tarafından oluşturulacaktır,

-“ açık ”, çünkü her ikisi de kendilerine başkalarıyla cinsel maceralar yaşama olasılığına izin veriyor, ancak duygusal nitelikteki bir ilişkiden kaçınıyor.

Bu tür bir ilişki içinde şunları içerebiliriz:

  1. çok eşlilik
  2. sallanan
  3. çok eşli eşlerin tek eşli eşlerle birleşimi .

Polyamory (çoklu aşk), bireyin bu komplonun çok iyi farkında olan ve rıza ile bunun bir parçası olmayı seçen birkaç kişiyle duygusal ve cinsel ilişkilere girmesine izin verir.

Sallanma, kesinlikle fiziksel nitelikte bir uygulamadır: çift , eşlerini bunu yaparken izledikleri veya aktif bir parçası oldukları toplantıları birleştirerek, diğer insanlarla sınır dışı karşılaşmalara sahip olma olasılığına izin verir ve bu nedenle değiş tokuş gerçekleşir. ikisi de (genel olarak bu).

Son olarak, her zaman duygusal ve fiziksel tek eşliliği uygulayan üçüncü bir kişinin açık bir çifte dahil olma olasılığı göz ardı edilmez. Bazı sohbet sitelerinde bu konu ele alınmıştır. Cinsel Sohbet odalarında konuşulmaktadır. Yetişkin Chat yap gibi seçeneklerdeki siteler bunları ele almaktadır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları