Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Aldatan Partnerden Nasıl İntikam Alınır?

Bir seri dolandırıcıdan nasıl intikam alınır?

Daha önce verilen tavsiyenin, özel hayatı ile paralel ilişkilerini mükemmel bir denge içinde  yönetmeyi bir şekilde başarmış bir tür seri haine yönelik olduğu açıktır .Demek ki başkasını mahvetmek için değil, sadece kendine zevk anları kazanmak için hareket ediyor. Ve bu, onu aldatmaya iten nedenleri anlamak için çok önemli bir nokta : bunu partnerinden bir şey almak için değil, hayatına çok şey katmak için yapıyor. En iyi ihtimalle bu. Öte yandan, seri hain hem partnerine hem de sevgilisine karşı yıkıcı ve bozguncu bir tavır üstlendiyse, o zaman belki de sitemizde tanıştığı biriyle ihanete uğramak gibi yankı uyandıran bir intikam beklemelidir.

Seks Chat Yap

Aldatan adam aslında yalan söyler ve bu bir gerçektir ama kötü niyetli davranarak ikisini de isteyerek yaralamak misilleme yapmak için geçerli bir sebep olabilir. Seri hain, ifadenin kendisinin de ima ettiği gibi, teoride kurbanları baştan çıkarma arzusunu asla durdurmamalı, ancak belirli bir noktada ya partneriyle ya da sevgilisiyle  ne zaman duracağını bilmesi gerekir . Sebat etmenin şeytani bir şey olduğunun söylenmesi aslında tesadüf değildir.

Sonuçlar

Sohbet Odalarında bir seri hain ortaya çıktığında, daha doğrusu kadınlara karşı açgözlülüğü anlaşıldığında, genellikle daha kurnaz olanların gözünde çekiciliğini kaybeder.

Eşi ya da nişanlısı tarafından bırakılmıyorsa, âşık onu her an, bariz bencil ve bencil kişiliğine terk etmeyi seçebilir.

Seri dolandırıcının klasik “asla sormaması gereken adam” olduğuna inanmayın, aksine son derece kırılgandır , aksi takdirde özgüvenini şişirmek için sürekli birini aramasına gerek kalmaz ve bu onun en büyük noktasıdır. zayıf, yani kendisi hakkında sahip olduğu derinden düşük düşünce.

Ve belki de bu tam da kıskançlık sahneleri ya da göze batan hareketler olmadan kendisine verilebilecek en büyük intikamdır: en eksiksiz ve tam kayıtsızlık. 

Ancak onu bu zorlama ve empoze edilen duruma sokarsanız, yenilenen ilgisini göstererek tekrar harekete geçecektir. Ancak bu noktada güç ister sevgili olsun ister partner olsun kadının eline geçer. 

Kısacası, seri hain yok edilemez değildir , gerçekten de onu kesin olarak yenmenin sırrı çekiciliğini azaltmak, egomanyasına kayıtsızlıkla karşılık vermektir: bu şekilde o sadece gerçekte ne olduğu, yani güvensiz ve güvensiz biri olarak görülmeyecek. kırılgan adam , ancak önemli bir dönüm noktasına ulaşılacak: böyle bir ilişkinin, özellikle kadınlar için kötüye gittiğinin tam farkındalığı. 

En akıllıca seçim, kendinizi seçmek, ihtiyacınız olanı başka yerde aramak ve aramaktır. 

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları