Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Aptallarla Sohbet Etme

Aptallarla Sohbet Etme

Aptallarla Sohbet Etme yayıncılara içeriklerini tasarlama konusunda destek oluyor. İpuçları ve yoğun kişisel desteğin yanı sıra hem izleyicilere hem de yayıncılara ilham vermek için günlük yarışmalar düzenleniyor. Geri bildirimler doğrudan verilir çünkü izleyiciler yayıncıyı yayınları için sanal hediyelerle ödüllendirebilir. Yayıncılar aldıkları hediyeleri nakit ödüller de dahil olmak üzere ödüllere dönüştürebilir. İyi sohbet odası formatlar yalnızca coşkulu bir izleyici kitlesiyle ödüllendirilmez, aynı zamanda onlardan para da kazanabilirsiniz.

Aptallarla Sohbet Etme

İçeriğin olumlu bir deneyim olmasını sağlamak için büyük bir moderatör ekibi görevlendirildi. Makine öğrenimi ayrıca istenmeyen içeriğin gösterilmemesini sağlamaya da yardımcı olur.  canlı sohbet yayınlar sonlandırıldıktan sonra artık kullanılamaz ve kaydedilmez. Yaşamak sadece yaşamaktır.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları