Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Aşıklar arasındaki ilişki ne kadar sürer?

Evlilik dışı ilişkiler ne kadar sürer ?

Evlilik dışı ilişkiler ne kadar sürer ?

Herkesin sorduğu soruya geldik: Evlilik dışı ilişkiler ne kadar sürer ?

Cevap vermeden önce, bir aldatma sohbet odaları hikayesinin sona ermesine neden olan sebeplerin neler olduğunu belirleyelim, çünkü süre her şeyden önce resmi partnerle olan ilişkiyle, sevgiliyle “inşa edilen” gelecekle ilgili beklentilerle motive edilir. baştan beri aranılan şeyle (seks ya da duygular).

Bir sadakatsizlik hikayesinin sona ermesine neden olan başlıca sebepler esasen üçtür:

  1. partner sohbet odası tarafından keşfedilme riski giderek daha somut hale geldiğinde, özellikle de ilk şüpheler ortaya çıktığında. Buradan hızla evliliğin ve/veya ailenin sevgili yüzünden, yani gerçekte her şeyi çok iyi bilmeyen bir kişi için, çünkü hiç kimseyle takılma fırsatı bulamamış olması nedeniyle kaybolabileceği korkusuna geçiyoruz. onları tam bir özgürlük içinde Bu farkındalık aşamasına ulaşıldığında, zina hikayesi genellikle sona erer;
  2. evlilik dışı aşka dönüştüğünde , yani dahil olan aktörlerden biri aşık olduğunda. İlişki cinsiyete ek olarak duygusal nitelikteyse, karı veya koca ile ilişkiyi yönetmek çok zor olacaktır. Sadece aşık olduğunda ve duygulara karşılık verme niyeti olmadığında da olur;
  3. Tutkulu chat yap ve/veya duygunun olması gerektiği kadar sürmesi , yani gelecekle ilgili beklentilerle beslenmeyip, gereğinden fazla müdahil olmalarını ve ilişkide önemli art etkilere neden olmalarını rasyonel olarak engelleyen bir sınır konması. Resmi ortak ile. Böylece bir sabun köpüğü olarak başladı ve sonunda patlayarak sonsuza dek sona erdi.

Bu nedenle, evlilik dışı bir ilişkinin ortalama olarak ne kadar sürdüğünü önceden belirlemek mümkün değildir çünkü sonunu gösterebilecek bir son kullanma tarihi yoktur, daha çok başlangıç ​​​​koşulları ve zina ilişkisinin nasıl yönetildiği belirleyicidir. eğer zamanın testine dayanacaksa.

Aslında, evlilik dışı sohbet ilişkiler var ki, son yıllarda bunun nasıl mümkün olduğu yakında söyleniyor: kafir ve sevgili arasında o kadar derin bir duygu, o kadar tam bir suç ortaklığı var ki, tamamen aynı şeyleri istiyorlar.

Ve bu, onu mümkün olduğu kadar uzun süre dayandırmanın sırrıdır.

En çok direnenin evli çiftler sohbet odası arasındaki evlilik dışı ilişki olması tesadüf değil, çünkü her ikisi de taşıdıkları risklerin farkındalar ve bu nedenle sadece bir evliliğin değil, aynı zamanda evliliğin de sona ermesine neden olmamak için kimse birbirinin hayatını işgal etmiyor. iki.

Elbette böyle bir ilişki kurmak kolay değil, genellikle her ikisi için de, dolayısıyla hem sadakatsiz eş hem de sevgili için çatışmaların ve ıstırabın sonucu: yani kendini kaybetme korkusu her şeyin önüne geçiyor. , evet, bu rollerin ötesinde kişinin diğer kişiden bir şey bekleyemeyeceğini anlıyor, bu nedenle, gelip geçici karşılaşmalardan ve gizlice gönderilen/alınan mesajlardan “memnun” oluyor.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları