Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Bir erkek aldattığında nasıl davranır?

Bir erkek aldattığında nasıl davranır?

Sohbet Odalarında Aldatan bir adamın davranışı tipiktir, ancak kaçışlarında seri ise daha incelikli hale gelir.

Aslında, bir kişinin aldatıp aldatmadığını nasıl anlayacağımızı sık sık merak ederiz ve listeleyeceğimiz endişe verici işaretler olmasına rağmen, bu tür bir adamın yanında yaşayan tüm ortaklar onları görme ve onlarla yüzleşme cesaretine sahip değildir. 

Kabul edelim: bir seri haini ancak partneri durdurabilir, çok nadir durumlarda aslında sevgilisine aşık olur.

Aldatan Erkekler Nasıl Davranır?

Bu nedenle, yanındaki kadın, apaçık alametlere gözlerini kapatmamalı, ancak hepsi, davanın tüm sonuçlarıyla yüzleşmeye istekli değildir. Bu sinyaller nelerdir? Onları ayrıntılı olarak görelim. 

Seri dolandırıcı genellikle daha fazladır:

  1. normalden daha sessiz
  2. normalden daha fazla işle meşgul
  3. e-postalar ve iş arkadaşlarına ve/veya benzerlerine mesajlar bahanesiyle telefonu kapattı
  4. aile dinamiklerine göre dikkati dağılmış
  5. neşeli ve pozitif
  6. fiziksel görünümünüze dikkat edin.

unlar ayrıca, örneğin  kocanın başka bir kadınla sohbet edip etmediğini nasıl anlayacağınızı anlamak için sinyallerdir.

Peki bir seri dolandırıcıyla nasıl başa çıkılır 

Chat Sitelerinde Eğer onun partneriyseniz , en ufak bir işarette, aile için kullandığı zamanın ötesinde zamanını nasıl yönettiğini daha derinlemesine araştırabilir ve böylece yanlışlarını keşfedebilirsiniz. Aşık görev başındayken kaçışlarını organize ederken her zamankinden daha dikkatli olmasını önlemek için ona karşı herhangi bir şüphe göstermemeniz tavsiye edilir.  Yani soru aldatan bir kocayla nasıl başa çıkılacağı ise , amaç tam olarak onun maceralarını keşfetmek mi, yoksa cevap: normal olarak!

Arkadaş Sohbet Odasında Eğer onun sevgilisiyseniz , hayatında büyük devrimler beklememelisiniz, her şeyden önce beklememelisiniz, çünkü seri hainlerle ilişkiler iç içe geçtiğinde, her zaman ihanet eden ama ayrılmayan erkeklerle ilgisi vardır . Paradoksal olarak, tavsiye her zaman “dürüst” davranmak , yani kişinin üstlendiği rolü, tam da aşık rolünü asla unutmamak olacaktır. Amaç, seri hain tarafından unutulmak ya da daha da iyisi pişmanlık ve vicdan azabıyla hatırlanmak ve hayatını mahvetmeye çalıştığı, hatta maceralarını karısına ve/veya kız arkadaşına ağzından kaçırdığı için kızgınlıkla değil. 

Aşık bunun paralel bir ilişki olduğunun, her an bitebilecek bir ilişki olduğunun, boş umutlarla beslenmemesi gerektiğinin farkında olmalı ki, görev başındaki “o” tarafında bile samimiyeti aşırı samimiyetle örtüşmeli, resmi partnerine yalan söyleyebilen ama bunu sevgilisine asla yapmaması gereken, özellikle de sürekli bir ziyarete gelmişse.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları