Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Bir ihanet hayal etmenin psikolojisi

İHANET PSİKOLOJİSİ

Beklendiği gibi, erkek arkadaşınıza, partnerinize veya kocanıza (veya tam tersi kıza, partnere, karınıza) ihanet etmeyi hayal etmek, yorumlanması gereken bir şeydir. Bu, mutlaka yanınızdaki kişiden bıktığınız ve ortamı değiştirmek istediğiniz anlamına gelmez: hatta bazı durumlarda tam tersi bile olabilir! 

Hepsi eşit derecede önemli olan çeşitli faktörler göz önünde bulundurulmalıdır: rüyanın sıklığı, yaşanan hisler, kişinin partnerini aldattığı kişi, kişinin yaşadığı çift anı ve ayrıca herhangi bir olay dahil olmak üzere kişisel olan. ve/veya kişinin hayatını etkileyebilecek stres ve değişim durumları. 

Seks Chat Yap

Kısacası rüya alemini yorumlamak hiç de sanıldığı kadar basit değil! Bu yüzden ana durumların anlamlarının neler olduğunu inceliyoruz, ancak bir rüyanın içinde çok, çok daha fazlasının olabileceğini bilmek güzel.

Pişmanlık duyarak ve pişmanlık duymadan eşinize ihanet etmeyi hayal etmek

Az önce söylenenlerin ışığında, olanlardan pişmanlık duyarak veya pişmanlık duymadan ihanet rüyası görmek arasında  temel bir ayrım yapılmalıdır .

Bu duygu rüyanın kendisinde gelişmelidir, gerçek hayatla hiçbir ilgisi yoktur. Yani, uyandıktan sonra eşinizi aldattığınız için kendinizi suçlu hissediyorsanız, bunu dikkate almanıza gerek yok. 

Rüyada Boynuzlarken Pişmanlık Duymak

Bu durumda psikolojik yorum, dikkate alınması gereken duygusal ve cinsel bir sıkıntıya yönelir.

İlk durumda, aslında ihanet, tutmadığınız ve suçlu hissettiğiniz bir sözü gösterebilir, sanki elde ettiğiniz kişiye ihanet etmişsinizdir (ve kimin ortak olması gerekmez). . 

Aksine, olayın tamamen cinsel chat yönünü dikkate alırsak, bastırılmış bir cinsel ihtiyacınızın olması kuvvetle muhtemeldir. Bu, ya az seks sohbet yaptığınız ya da tatmin olmadığınız anlamına gelir. Belki eşinizle yeni şeyler denemek istersiniz ama o reddeder.

Pişmanlık duyma

Yine, yorum iki yönlü olabilir. 

Elbette, bir rüyada partnerinize ihanet ederken herhangi bir pişmanlık duymamak, ister gizli ister açık olsun, çift içinde yaşadığınız cinsel tatminsizlik hakkında çok şey söyler. Ama sadece cinsel değil, çeşitli düzeylerde keşfedilmesi gereken bir rahatsızlığı, bilinçaltında gizlenen ve şu ya da bu nedenle ancak rüyalarda ortaya çıkmayı başaran ıstırapları gösterir. 

Yine de dikkatli ol. Bunu hayal etmek, otomatik olarak bir ilişkiyi mahvetmeye hazır olduğunuz anlamına gelmez, sadece çiftin monotonluğunun ötesine geçmek için daha güçlü duygulara ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. 

Diğer durumlarda, bu tür bir rüya, tek eşli bir ilişki adına feda edilen cinsel özgürlük için olanlardan gerçek bir pişmanlık olarak tanımlanabilir. Burada da, temelde derin bir huzursuzluk olduğunu söylemeye gerek yok, bu da kişinin ilişkisinin durumu ve yön değiştirme ihtiyacı hakkında sorulara yol açmalıdır. 

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları