Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Çapkın Erkeklerde Aşık Olabilir mi?

Seri hain aşık olup, birbirine aşık bir çift sevgili yaratabilir mi ?

Günümüz Sohbet Yap sitelerinin ortamları, her türlü çapkın erkeğe açık bir mecradır. Buralara girerek Arkadaşlık sohbet odası adı altında, tanışma sohbet sitesine dalan erkek kullanıcılar, çapkınlıklarını konuşturarak kadın avına çıkarlar. Chat odalarının bu hain halleri karşısında, kadınların çeşitli soruları bulunmaktadır. Bu yazımızda kadınların bu sorularından birisi olan Çapkın erkekler sevebilir ve sevdiği partneri ile bir aşk doğabilir mi? sorusuna yanıt vereceğiz.

Psikolojik profiline göre, bu çok zor ama imkansız değil: Kendisini hem zihinsel hem de fiziksel olarak heyecanlandıran, özellikle baştan çıkarıcı ve abartılı bir kişiyle, belirgin bir zekaya sahip, yakışıklı, profesyonel olarak ödüllendirici bir işi olan biriyle tanışması gerekiyor. ve her şeyden önce, ilişkisine rağmen özerkliğini nasıl koruyacağını bilen, ne sözlerle ne de eylemlerle, ihanetlerini ağzından kaçırarak hayatını mahvetmekle asla tehdit etmeyen.

Kadınları Baştan Çıkarma Sanatı

Seri hain genellikle erkek sadakatsizliğinin tipik bir yönünü aramaz, ancak aranmak ister : başlangıçta sevgiliye karşı hiper-mevcut, düşünceli ve hatta romantiktir, zamanla bu tutum solma eğilimindedir.

O halde bir seri dolandırıcı nasıl fethedilir Oldukça basit, işte kurallar:

  1. verdiğini ver, yani kaybolursa aynısını yap;
  2. onu mesaj bombardımanına tutmayın veya daha kötüsü aniden aramayın;
  3. küçük davranışını suçlamadan her zaman olumlu bir tutum gösterin;
  4. baştan çıkarma kartını oynayın ama abartmadan, arzu gizli olmalı ama her zaman çok güçlü, fazla küstah ve ısrarcı olmak can sıkıntısına ve ilgisizliğe neden olur;
  5. hiçbir iddiaları yoktur ve ne kadar paradoksal olursa olsun, dürüst ve çıkar gözetmeyen insanlar olduklarını kanıtlarlar.

Bu kurallara uymak, seri hainin aşık olmasına neden olabilir, ancak bu yalnızca, partnerinde eksik olan şeyi temelde sevgilisinde bulduğu takdirde, ki bu genellikle cinsel açıdan her zaman çok yoğun bir suç ortaklığıdır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları