Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Çevrimiçi Chat Siteleri

Çevrimiçi Chat Siteleri

Çevrimiçi Chat Siteleri; Sanal ortamın aynı anda canlı canlı sohbet arayışıdır. Her daim kullanıcıları karşılıklı Çevrimiçi Sohbet Odalarını tercih etmektedir. Farklı ülkelerden, farklı dilleri kullanan  kullanıcıların bir araya geldikleri Çevrimiçi Chat Odaları, sizlerin arayışlarına karşılık vermek adına şekillenmiştir. Çevrimiçi Sohbet etme adına, bütün o arayışlara karşılık veren Chatyap.org chat sitesi, Çevrimiçi Chat Yapmayı kolaylaştırmıştır. Her daim sohbet ortamına seçkinlik katmayı planlayan bu site, sizlerin de katılabilmesi için ücretsizdir.

Çevrimiçi Chat Yap

Ücretsiz Chat yapmak adına kullanılan sitelerin başında gelen Chatyap.org sohbet chat odası, her daim kullanıcılarına Elit Sohbet sunmaktadır.

Web Sohbet Yap

Web Sohbet Yap tabanlı iletişimin keyfini çıkarmak için rastgele kullanıcıları birbirine bağlayan popüler çevrimiçi sohbet web sitelerinden biridir. Platform, diğer kullanıcılarla görüntülü sohbet, çevrimiçi sohbet ve sesli sohbet başlatmak için harikadır, bu nedenle en iyi sohbet odalarından biri haline gelmiştir.

Chatyap.org Chat Sohbet Siteleri, yoğun bir şekilde bağımlılık yapar. Şubat 2010’da, birkaç ay sonra, platform tanıtıldığında, Chatyap.org sitesinde yaklaşık bin kişi aktifti. Mart ayının başında, sitenin yaratıcısı Soner Gümüşöz, web sohbet sitesinin yaklaşık olarak sahip olduğunu keşfetti. 1,5 milyon üye.

Anahtar Kelimeler:

  • Kayıt ve indirme yok.
  • Üyelerin profil resimlerini yüklemelerine izin verir.
  • İyi kullanıcı tabanı

EsChat

EsChat.net, arkadaşlarınızla veya yeni insanlarla bağlantı kurmak ve iletişim kurmak için ücretsiz sohbet odalarıdır. Gerçekten en iyi sohbet odalarını oluşturabilir ve sevgili arkadaşlarınızı arzu ettiğiniz herhangi bir konuda sohbet etmeye davet edebilirsiniz. Aslında, bu ücretsiz sohbet odalarındaki herkes yeni insanları davet edebilir, bu nedenle bir süre sonra benzer düşünen insanlarla dolu bir odaya sahip olacaksınız.

İnsanlar, TV programları, futbol maçları, dışarıda geçirilen geceler ve daha fazlasını tartışmak için EsChat.net ücretsiz sohbet odalarına katılır. Twitter veya Facebook’tan farklı olarak EsChat.net %100 anonimdir ve herhangi bir kayıt gerektirmez. Tek yapmanız gereken bir üye adı seçmek ve cinsiyetinizi belirlemek. 

Anahtar Kelimeler:

  • %100 anonim
  • Kayıt yok
  • Bir sohbet odası oluşturmanıza olanak sağlar

 

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları