Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Chat Merkezi

Chat Sohbet Merkezi

Chat Merkezi, genel sohbet odalarından en yoğun ve en çok sohbet dönen yerlere verilen isimdir. Bunların başında gelen Chatyap.org Chat sitesi, sohbetin en merkezi noktasına oturmuştur. Chat Sohbet Merkezi adı altında, bizlere hizmet veren Chat Yap siteleri, genel olarak bu hizmetin karşılığında ücret talep etmektedir.

Chat Sohbet Merkezi

Bedava Chat Siteleri denildiğinde akla gelen Chatyap.org, bünyesi genelinde verdiği hizmetler için asla ücret talebinde bulunmamaktadır. Ücretsiz Chat odaları adı altında hizmetini sürdürmektedir. Chat Yapmanın kafa rahatlığını bedava olarak hissedebilirsiniz. Hem Chat yapar hem de mobil sohbetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bedava Chat Odaları

Chatyap.org, Türkiye’de bir bilgisayardan tamamen ücretsiz chat odaları olarak kullanılabilen çok popüler bir ücretsiz sohbet hizmetidir. Çok popülerdir, çeşitli temalı odalar sunar ve yaş sınırlaması getirmez.

Hizmette oturum açtıktan sonra, sayfanın üst kısmından seçebileceğiniz Duvar bölümünden özel sohbet edeceğiniz kişiler aramaya başlayın. Bağlı kullanıcıların listesini sağda görebilir, sayfanın ortasında ise yayınladıkları çeşitli genel sohbet gönderileri bulabilirsiniz. Bedava Özel sohbet başlatabileceğinizi düşündüğünüz bir kişi bulduğunuzda, ona yazmak için takma adına ve ardından Özel Mesaj gönderin.

Öte yandan, herkese açık sohbet etmek istiyorsanız, Sohbet sekmesini seçin (her zaman en üstte), ilgilendiğiniz chat odasının adına tıklayın ve hizmetin diğer aboneleriyle sohbet etmeye başlayın. Ortada, tüm mesajları görebileceğiniz bir ekran bulacaksınız, altta metin yazmak ve göndermek için bir kutu varken, sağda o anda aktif olan kullanıcıların listesi var.

 

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları