Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Chat odaları

Türkiye’nin en iddialı Chat odaları bağlantısına hoş geldiniz. Kullanıcı kalitesini uzun yıllar boyunca kaybetmemiş ve bu keyifli ortamı kullanıcı adedinin artması için terk etmemiş nadir yerler arasında yer alan chatyap.org sitesine hoş geldiniz.

Amacımız çok kullanıcı değil sizler gibi kıymetli insanları bir araya getirmek 

Bir çok chat sitesi içerisinde karşınıza mutlaka gelmiştir, bu tarz siteleri sıklıkla ziyaret ediyorsanız. Siteye girersiniz chat odaları kısmına giriş yaparak kullanıcılarla aynı ortamda bulunmaya başlarsınız. Sonra bakıyorsunuz inanılmaz bir insan kalabalığı var illaki kendi düşünce ve fikirlerime göre bir sohbet arkadaş ve dost bulma konusunda hiç bir problem olmayacağını düşünürsünüz ve bir kaç kişiye selam verip beklemeye başlarsınız. Aradan bir kaç dakika geçer ve kimsenin selam dahi almadığını ve acaba sizden kaynaklanan bir problem olduğunu düşünmeye başlarsınız ve herkese selam vermeye başlarsınız ve sonuç yine aynı olur ve selamınıza karşılık bulabileceğiniz bir insan bulamazsınız ve haliyle sıkılır siteden ayrılırsınız. Ama kanallarda konuşan insanlar var yöneticiler var herkes orada sadece bir siz yokmuşsunuz gibi gelir size.

mobil chat odaları

Her Chat Sitesi Gerçek Bir Chat sitesi değildir. 

Yukarıdaki slogandan ilk etapta bir anlam çıkaramayabilirsiniz ama hakikat aslında burada saklıdır, gelişen ve değişen teknolojik çözümler içerisinde maalesef ki kullanıcı yanıltan yazılım ve kodlamalarda bu işin içerisinde dahil olmuş durumdadır. Bu durum size kabullenmesi zor gelebilir ama 500 kişi 1000 kişi diye gördüğünüz kişilerin %80 hatta %90 arasındaki kullanıcılar sistem yöneticileri tarafından bot olarak sunucuya bağlanılan nicklerden ibarek olduğunu ifade etmek isterim, bunun amacı kullanıcıyı yanıltıp çok insan olduğunu düşündürmek ve site içerisinde daha fazla vakit ve zaman geçirmenizi sağlamak dışında hiç bir amaca hitap etmeyen bir düzenekte bulunmaktadır. Hatta son dönemlerde bu durumlar abartılarak başka chat sitesi olan yerlerin genel ekran konuşmalarını belirli bir takım botlar kullanıcılarak kullanıcıların her yerde aktif bir sohbet ortamı olduğuna dair inandırıcılıklarını göstermeye yönelik çalışmalarda  yapıldığı gözlemlenmektedir.

Huzurlu ve Güvenilir Bir Sohbet Ortamı Düşündüğünüzden daha yakın 

Bu nedenle siz değerli kullanıcılarımızı bu gibi bot çöplüklerinden uzak tutmak gerçek ve online kişilerle doğrudan iletişimde tutabilmek için sadece gerçek seviyeli chat odaları içerisinde bulunmanızı ve chatyap.org ‘u tercih etmenizi öneriyoruz. Tamamiyle arkadaşlıkların dostlukların olduğu uzun yıllardır birbirlerini tanıyan misafirperver yeni giriş yapanların yadırganmadığı sitemiz içerisinde mutlaka sizde kendinize sohbet edebilecek düzeyli arkadaşlıklar ve dostluklar bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Herkese şimdiden iyi ve keyifli bir vakit geçirmesini temenni ediyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları