Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Evlenmeden Önce Aldatmak

Evlenmeden Önce Aldatmak İşte İstatistikler

Müstakbel damadın evlenmeden hemen önce belki de kilisede zina yaparken yakalandığı klasik düğün öncesi skeçini kim duymamıştır ? Görünüşe göre bu eğilim sadece direnmekle kalmıyor, aynı zamanda önemli ölçüde artıyor. Gelin adayı belli ki hazırlıklarla çok meşgul, son birkaç gün manikür, elbise ve hoş detaylar arasında meşgul ve müstakbel koca ve hain o ne yapıyor?

Düğünden Önce Aldatmak

Her zaman olduğu gibi ve her zamankinden daha fazla çekin! Elbette ömür boyu kendini adama düşüncesi, cinsel özgürlük arzusunu ve dolayısıyla ihaneti bu sefer evlilik dışı değil evlilik öncesi (düğünden kısa bir süre önce, genellikle birkaç gün veya saat içinde gerçekleşmesi anlamında) hızlandırıcıyı iter. Kulağa korkunç bir şey gibi mi geliyor?  olduğuna inanmıyoruz ve öte yandan, size söylediğimiz gibi, istatistikler kendi adına konuşuyor. Gittikçe daha fazla yapıyorlar ve evlilik de dağılmıyor! İsimsiz olarak röportaj yapılan bazı erkek seri aldatıcılar, evlilikten sonraki saatler içinde aldatmanın neden hep bir ağızdan ” stresin suçu ” yanıtını verdiği sorusuna . Günümüzde stres, birçok durumun ve her türlü rahatsızlığın babası gibi görünüyor.

Şimdi size sayıları veriyoruz. Hayır, o anlamda deği. Kesin yüzdeler şöyledir: Çalışma örneğinin %28’i gelecekle ilgili belirsizlik duygusu nedeniyle kopya çektiklerini söyledi . % 16’sı son kez kendini özgür hissetti (ne kadar üzgün), % 10’u ise suçu alkol bağımlılığına atarak kendini haklı çıkardı (bu biraz bariz bir bahane canlarım, biraz daha yaratıcı ve kopya çekerken her zaman önemlidir bunu unutmayın). Bununla birlikte, evlilik öncesi kaçıştan sonra , neredeyse tüm çalışma paneli, birçok eşin olayı bilmesine rağmen (ah muhteşem İtalyan kadınları) yine de evlenerek aşk hayallerini taçlandırdı .

 

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları