Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Evlilik Dışı İlişkiler

Evlilik Dışı İlişkiler Ne Kadar Sürer Psikoloji – Nasıl Yönetilir?

Evlilik dışı ilişkiler, kişinin partnerine itiraf edebileceği en heyecanlı ve en riskli günah elmasıdır . Esasen iki nedenden dolayı sevgilimizle paralel bir ilişki kurmanın cazibesine kapılmamıza izin veririz: ya seks sohbet ya da aşk .

Ve burada erkekler ve kadınlar arasındaki ilk ve en büyük fark ortaya çıkıyor: Birincisi, aslında, evlilik dışı bir ilişkide fiziksel heyecan ve çeşitlilik ararken, eşlerinden genellikle memnun olmayan kadınlar aşık olma duygularını yeniden yaşamak istiyor. 

50 Yaş Chat Siteleri

Bu, erkeklerin bir sevgili için eşlerini (ya da eşlerini ya da kız arkadaşlarını) pek terk etmeyecekleri anlamına gelir, çünkü evlilikten dolayı tatminsizlik hissetmezler, sadakatsizdirler çünkü bir ‘diğeriyle’ deneyebilecekleri en sıcak seks sohbet yoksundurlar. .

Öte yandan kadınlar, kocalarından (ya da partnerlerinden ya da erkek arkadaşlarından) duygusal olarak mutsuzlarsa, başka bir erkekte duygusal doyum ararlar, bu da onların tekrar arzulanmalarını engeller. 

Bilginin eksiksizliği adına, bir sevgili bulma sitesini kökleşmiş bir alışkanlık haline getiren üçüncü bir insan kategorisi olduğunu da hatırlamakta fayda var: heyecan verici ilişkileri jilet sırtında deneyimlemeyi severler; ara sıra partnerlerini sürekli değiştirmektir. Ve tanışma siteleri favori avlanma yerleri olmaya devam ediyor!

Bu yazıda evlilik dışı bir ilişkinin her yönünü keşfetmek istiyoruz, özellikle şu konuları ele alacağız:

  1. kesin anlamını tanımlayın
  2. aşıklar arasındaki bir hikayenin ne kadar sürdüğünü belirlemek
  3. evlilik dışı ilişkilerin neden bittiğini açıklayın
  4. psikolojik yönleri keşfetmek
  5. nasıl yönetileceği ve ondan nasıl çıkılacağı konusunda tavsiyelerde bulunun

 

 

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları