Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Evlilik dışı ilişkilerde psikoloji

Evlilik dışı sohbet

Evlilik dışı ilişkiler de psikoloji karışıktır. Aldatma temelli zina içeren bir ilişkiye başladığınızda, bunun nedeni, daha önce de söylediğimiz gibi, tetikleyici faktörlerin farklı olmasıdır (genellikle erkekler için seks, kadınlarla chat yap odalarında ihanet ise duygusal niteliktedir). Belirli bir tür ilgi uyandıran insanlarla tanışmak herkesin hayatında her zaman olur, ancak  biz her zaman ayartmaya boyun eğmeyiz.

Olursa, bunun nedeni eş (veya erkek arkadaş/kız arkadaş) ile olan ilişkide o ilk uyaranların ortadan kalkmış olması ve ardından başkasında aramaya başlamasıdır. 

Açık Çiftler

Bu, çiftte altta yatan sorunlar olduğunda daha fazla bırakma eğiliminde olduğunuz anlamına gelir. İşte o noktada kendinizi tutmamayı, tutkuyu ve/veya duyguları dolu dolu yaşamayı, bir süredir kendi içinizde yaşamakta olduğunuz o boşluğu doldurmaya çalışmayı seçiyorsunuz.

Evlilik dışı sohbet ilişkisinin psikolojisi, her birinin rollerinin, başlangıçta iyi tanımlanmışsa, radikal yıkımlar yaşayabileceği, oldukça yaygın bir davranış tablosu tanımlar. Ne olduklarını görelim:

  1. İçgüdülerinin yönlendirmesine izin veren ve evlilik dışı cinsel ve/veya duygusal bir ilişkiye girmesine izin verdiğinin farkında olmasına rağmen, yeni duyumlar keşfetmek isteyen, bir şekilde arzulanan duyguya geri dönmek isteyen sadakatsiz bir eş var ;
  2. kendini bir çift ilişkisine sokan, rolünün sınırlarını iyi bilen ve eğer bu rolü uzun süre üstlenmek istiyorsa, bu gizliden elde ettiğini değilse bile daha fazlasını beklemeden içinde tutması gereken bir sevgili vardır durum; 
  3. o zaman , eşlerinin zinasını keşfederlerse kesinlikler dünyalarını tamamen çökertecek olan habersiz karı koca sohbeti vardır. Neden o noktaya geldiğimize dair geçerli cevaplar almak da zor olacaktır, ancak sadece zaman, ortağa karşı herhangi bir küskünlüğü boyun eğme ile yatıştırabilir. 

Mükemmel bir evlilik dışı ilişkide tam olarak bu olur: trajik bir sonun duyurulan kahramanları olmaktan kaçınarak herkes kendi rolünü “oynar”. Ancak bildiğimiz gibi, duygular ve eylemler o kadar tahmin edilemez ki, roller o kadar net tanımlanamaz, özellikle de aşk devreye girdiğinde. 

Olursa, yani aşık olursanız, her şey alt üst olabilir: evlilik dışı bir ilişki sohbet odası her ikisi için de kaçınılmaz ve karşı konulamaz hale geldiğinde , yani her şey bir hikaye olarak başlasa bile diğeri olmadan yapamadığınızda. sadakatsizlik, şaşırtıcı bir şekilde yeni bir ilişkinin başlangıç ​​noktası olabilir. 

Ama büyük ve uçsuz bucaksız bir farkındalıkla: Aşıkla daha önce keşfedilenler, zaman bilinene dönüşecek; Eskiden heyecan olan şey, zamanla gündelik hayata dönüşecek; Eskiden evlilik dışı bir ilişki olan şey, sonunda resmi tarih olacak. 

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları