Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Evlilik dışı ilişkilerin Anlamı

Evlilerle Sohbet

Tam olarak ne olduğunu açıklayalım : evlilik dışında üçüncü bir kişiyle iç içe geçen bir ilişki ama dikkatli olun, ne kadar sürerse sürsün, ister cinsel sohbet ya da ister duygusal sohbet açıdan dahil olun, her iki durumda da hala evlilik dışı bir ilişki olmaya devam ediyor.

Başka bir deyişle: iki kişi arasındaki resmileştirilmiş bağın (evlilik veya nişan) ötesinde, anlamını tanımlayan tam olarak ” evlilik dışı, evli kadınlarla sohbet ” kelimelerinin birleşimidir .

Partner olmayan bir kadın ya da erkekle ilgilenmek, bir başkasının kişinin cinsel ya da duygusal yaşamını etkilemesine izin vermek anlamına gelir ve bunun kocayla ya da karısıyla (sevgilisi ya da kız arkadaşı) ilişkisinde az ya da çok belirgin sonuçları olacaktır. başlangıçta onları tanımlamama, hafife alma, tam olarak farkında olmama eğiliminde olsak bile.

Evlilik dışı ilişkiler, bu nedenle zamanla devam eden gerçek sadakatsizlik hikayeleri haline geldiğinde , kişi, bu sonuçların doğrudan dahil olanların yaşamları üzerindeki etkisine dair bir algıya sahip olmaya başlayacaktır. 

Ama şunu açıklığa kavuşturalım: evlilik dışı ilişkiyi tanımlamak, onun süresi veya ne kadar ileri gittiği değil , ama yine de başladığı basit gerçek , ya cinsiyetin hakim olduğu ezici bir tutkuyla ya da başlangıçta platonik mesaj alışverişi yoluyla. 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları