Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Facebook’ta Aldatmak

Facebook’ta Aldatmak Mı? DOĞRU Yapmak Için 5 Temel İpucu

Sohbet Chat Odalarında yapılan anketlerimizden derlenen son istatistikler, binlerce kişinin biraz aldatma arzusunu tatmin etmek için Facebook chat odasını kullandığını göstermiştir.  Chatyap.org portalımız, yaptıkları şeyin keşfedilip keşfedilmediğini öğrenmek için bir anket düzenledi ve görüşülen kişilerin % 41’inin Facebook’a bağlanmanın onları mahvetmeye götürdüğüne inandığını doğruladı.

Bu istatistiklere rağmen, hilelerin çoğunun ortaya çıkarılmasından büyük ölçüde sosyal medya ve cep telefonu hataları sorumludur. Ankete katılanların %60’ı şüpheli kısa mesajlarla suçüstü yakalandıklarını kabul ederken, Birleşik Krallık’taki bir web sitesi olan Divorce Online’ın bulguları, sitelerine gönderilen boşanma evraklarının %20’sinin ‘Facebook’ kelimesini taşıdığını ortaya koydu.

Facebook’ta Aldatmak

Buna rağmen, sosyal sohbet odası gibi medyada ustalaşmakta çok iyi olan ve Facebook’ta küçük bir bağlantı kurarken veya hatta devam eden bir ilişki sırasında bile yakalanmayanlar var. Bu nedenle, eski sevgilinizden gelen Facebook mesajlarıyla bombardımana tutulduysanız, yeniden alevlendirmekten çekinmezsiniz, durumu kontrol altına almak için bu ipuçlarını izleyin.

  1. Bülten tahtasını izle

Facebook’ta yaptığınız tüm aktiviteler otomatik olarak duvarınıza tıklanır, bu nedenle bazı bilgileri gizli tutmak istiyorsanız, son eklenen arkadaşlar gibi aktiviteleri silmeniz önemlidir.

  1. Bir arama motoru seçin

Bazı tarayıcılar gizli modda gezinmenize izin verir, bazıları vermez. Geçmişi veya çerezleri kaydetmeyecek ve bu nedenle oturum sonunda verileri silmeyi hatırlamanıza gerek kalmayacak Safari ile gizli gezinmek mümkündür.

  1. ayarlarınızı kontrol edin

Facebook ayarlarınızda gizliliğin ayarlandığından emin olun. Bu şekilde, sadece arkadaşlarınız faaliyetlerinizi görebilecek ve herhangi bir suçlayıcı delil arayan partneriniz hiçbir şey bulamayacak.

  1. Başka bir hesap oluştur

Birinin Facebook profilinizi gözetlediğinden korkuyorsanız, başka bir hesap oluşturun ve yalnızca istediğiniz kişileri arkadaş olarak davet edin. Her zamankinden farklı yeni bir e-posta adresi kullandığınızdan emin olun, aksi takdirde Facebook’ta e-posta kullanarak arkadaş bulmaya çalışırken yakalanabilirsiniz.

  1. Beni Hatırlama

“Girişte kal” seçeneği çok uygundur, ancak oturumu kapattıktan sonra tıkladığınızı unutmanız kolay olduğu için onu seçmemenizi tavsiye ederiz.

Nasıl daha kolay hile yapılır

Bu kurallara bakılırsa, bir Facebook ihaneti gerçekten karmaşık bir girişim gibi görünüyor, ancak daha kolay bir yol var.

Gizli toplantılar için en ünlü İtalyan sitesi olan Sohbeteuro.net gibi bir site , keşfedilme riski olmadan heyecan verici karşılaşmalar arıyorsanız en iyi seçimdir.

Evlilik dışı arkadaşlık sitelerinde tıpkı Facebook’ta olduğu gibi kullanıcı arayabilir, mesaj gönderebilir ve sohbet edebilirsiniz, ancak keşfedilme riskinin çok daha düşük olması farkı (eşiniz aynı siteye kaydolmadığı sürece, bu durumda balıklarınız olur) kızartmak!)

Eski bir sevgiliyle veya okul arkadaşıyla “eski cinsel sohbette” aldatma giderek daha popüler hale geliyor: ama annemin dediği gibi “asla geri dönme”, bu yüzden tamamen yeni ve heyecan verici bir şeye odaklan.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları