Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

İngilizce Chat Yap

İngilizce Chat Yap Siteleri

İngilizce Chat yap odalarımız; samimi, gayri resmi bir şekilde konuşmak anlamına gelir. Bugün internette konuşabileceğiniz birçok yer var. Dünyanın her yerindeki insanlarla birçok dilde ve birçok konu hakkında konuşabilirsiniz.

İngilizce Chat Yap

Bu yerlere genellikle “İngilizce sohbet yap odaları” denir. Herhangi bir iyi arama motorunda “sohbet” veya “İngilizce sohbet odası” anahtar kelimelerini kullanarak binlercesini bulabilirsiniz.

Ücretsiz İngilizce Chat Yap

Bazen ücretsiz İngilizce chat yap odasına girmek için kayıt olmanız gerekir. Herhangi bir iyi arama motorunda “İngilizce chat odası“. Bazen ücretsiz bir çevrimiçi İngilizce sohbet odasına girmek için kayıt olmanız gerekir. Bu, bir kullanıcı adı ve şifre ve muhtemelen e-posta adresinizi sağlamanız gerektiği anlamına gelir. Kullanıcı adınız gerçek adınız olmak zorunda değildir.

Takma adınız veya istediğiniz herhangi bir ad olabilir (eğer halihazırda kullanımda değilse). Kullanıcı adınızı aldığınızda, sohbet odasındaki diğer kişiler sizi bu adla arayacak ve başka kimse kullanamayacak. Sohbet yap, *gayri resmi* İngilizcenizi pratik etmenin iyi bir yoludur.

Gençlerle Chat Yap

Bir sohbet odasındaki mesajlar genellikle kısa cümlelerdir. Bazen cümleler bile değiller, dilbilgisi açısından gerçekten doğru olmayan ancak arkadaşlarla hızlı bir sohbette konuşma şeklimize özgü olabilecek birkaç kelimeden ibaretler. İnsanlar zaman kazanmak için genellikle Sohbet siteleri ya da Sohbet odaları gibi kısaltmalar kullanır.

İngilizce Ulusal Sohbet Odaları

Aşağıda bu kısaltmalardan bazılarının bir listesini görebilirsiniz. Bu nedenle, “mükemmel” uluslar arası dili pratik yapmak için bir ulusal sohbet odasına gitmeyin. Gündelik veya gayri resmi uluslar arası dil pratiği yapmak ve yeni arkadaşlar bulmak için bir sohbet odasına gidin. İsterseniz yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olması için sohbet odalarını bile kullanabilirsiniz.

Sohbet odalarımızda, kız ve erkek çocuklar için kayıt olmadan ücretsiz bir çevrimiçi öğrenme odamız var. Kızların ve erkeklerin konuşabildiği bu ücretsiz çevrimiçi arkadaşlık odalarında, bu dili öğrenmek için birbirleriyle çevrimiçi olarak ücretsiz konuşun. Bu arkadaşlık odalarında kayıt olmadan ücretsiz Uluslararası dil öğrenebilir ve bu dil öğrenme odalarında kız ve erkeklerle ücretsiz konuşabilirsiniz!

 

Yorumlar (5 Yorum)

    Emeğinize sağlık başarılar dilerim.

    Merhaba chatyap sohbet siteleri çalışanları emeğinize sağlık. Yine güzel bir çalışma olmuş. Yurt dışından bağlanan yabancı uyruklu kişiler için güzel ideal bir ortam hazırlamışınız. İngilizce chat sohbet odaları adı altında açtığınız bu ortam güzel bir başlangıcın temellerini oluşturduğunu görüyorum. Başarılarınızın temennisini dilerim hoş sohbetler dilerim.

    Keyifli sohbetler dilerim .Emeklerinize sağlık

    emegine saglık

    emeklerinize sağlık kolay gelsin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları