Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

İRC Sohbet Chat Yap

İRC Sohbet Chat Yap Siteleri

İRC Sohbet Chat Yap, genel metin sohbet siteleri arayışlarında ilk olarak öne çıkan arayışlardır. Eski nesil sohbet arayışlarında olan insanların, genel anlamda tercihi haline gelen İRC Chat Yap olgusu, ücretsiz oluşundan da kaynaklı çok caziptir. Bunun nedeni ise;  Yeni nesil Sohbet Odalarının, kayıt şartı sunarken ayrıca kredi kartı bilgileri ile bezenmiş bir sözleşme de sunuyor olmasıdır. Yani; bizlerden para talep ederek. ücretli sohbet anlayışlarını gündeme getirmişlerdir.

İRC Sohbet Chat Yap

Tüm bu olanlardan kaçan İRC Sohbet Yap kullanıcıları, Ücretsiz Chat yapmanın arayışlarına başvurmuştur. Farklı sürüm kullanımlarının da mevcut olduğu siteler topluluğunda, İRC Mobil Sohbet gibi sunumlarda mevcuttur. Bütün bu sunumların tek bir çatı altında toplandığı Chatyap.org chat sohbet sitesi, sizlerden ücret ve kayıt olmanızı beklemeksizin sıcak sohbete davette bulunuyor.

IRC’de Biriyle Chat Yap

Genel IRC sohbet odalarının dışında, diğer IRC kullanıcılarıyla özel görüşmeler yapabilirsiniz. Başka bir IRC kullanıcısı ile İRC Chat Yapmak için:

 1. Bir IRC sohbet odasının kişi listesinde, sohbet etmek istediğiniz kullanıcının adına çift tıklayın. Alternatif olarak, kullanıcının adına sağ tıklayın ve Sohbet’i seçin .

 • IRC chat odası kişi listesi, Empati kişi listesi ile aynı değildir . Katıldığınız IRC sohbet odasındaki kullanıcıların bir listesini içerir. Farklı odalarda listelenen farklı kişiler olabilir.

 • IRC sohbet odaları iletişim listesi genellikle IRC odası penceresinin sağ tarafındadır. Görmüyorsanız, Konuşma  ▸ Kişi Listesini Göster öğesini seçin.

İRC Favori Sohbet Odası

 1. Bir odaya katılın.

  • Bir IRC sohbet odasına nasıl katılacağınız hakkında daha fazla bilgi için IRC sohbet odasına katılın bölümüne bakın .

  • Bir grup sohbeti başlatma veya bir grup sohbetine katılma hakkında daha fazla bilgi için bkz. Grup sohbet konuşmaları.

 2. Konuşma penceresinden Konuşma  ▸ Favori Sohbet Odası öğesini seçin.

 3. Kişi Listesi penceresinden aşağıdakilerden birini yapın:

  • F5 Tuşuna basın.

  • Tüm favori odalarınıza katılmak için Oda  ▸ Favorilere Katıl’ı seçeneğini seçin.

  • İRC Sohbet Odası seçin ve katılmak istediğiniz favori odayı seçin. Bu şekilde favori İRC sohbet odanızı eklemiş olacaksınız.

 

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları