Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Kadınları Baştan Çıkarmak

Onu Tanımak Ve “Yenmek” Için Yanılmaz Rehber

Cinsel Chat Yap sitelerinde insanlarla tanışıp onları baştan çıkarmanın çeşitli yöntemleri vardır. Özellikle Kadınlarla Cinsel Chat Yap ortamlarında, insanlar sıklıkla bulunur ve kadınları baştan çıkarırlar. Yetişkin Chat Yap ortamlarında da durum aynı seyir etmektedir. Chat Yapmaya değil de kadın tavlamaya girilir. Peki yöntemleri nedir. Hadi inceleyelim.

Seri dolandırıcı kimdir ve bu ne anlama gelir? Tanım olarak, karşı cinsi baştan çıkarma yeteneğini test etmeyi seven, yalnızca tükenmez egomanisini ( abartılı benmerkezcilik anlamına gelir) sürekli olarak beslemek için bir avı, şimdi başka bir avı tanımlayan patolojik bir narsistten bahsediyoruz . Onu tanımlamanın birçok yolu, birçok kelime var, kesinlikle en sembolik olanı fedigraph’tır . 

Kadınları Baştan Çıkarma Sanatı

Fedigraph’ın anlamı aslında özellikle gösterge niteliğindedir: etimolojisi Latince’ye kadar uzanır: “anlaşma” anlamına gelen foedus ve bunun yerine “bozmak” anlamına gelen frangĕre’den gelir. “Bir vaadi bozmak”, “kurbanlarının” ruh halini çok fazla umursamadan, tam olarak paralel ilişkilerin başlayıp bittiği diziselliği ifade eder.

Seri Hain Erkekler

Aslında, harika iletişim becerilerine sahip, ancak aynı zamanda karakterinin oldukça rahatsız edici yönlerini nasıl gizleyeceğini iyi bilen, cana yakın, dışa dönük bir kişi olarak görünür. Öyle görünmüyor ama birçok paralel ilişkisinde partneri tarafından keşfedilmemek için sözlerden tavırlara kadar her şeyi son derece titizlikle hesaplıyor. 

Tam da seri olduğu için, evlilik dışı kaçamaklarını çok fazla şüphe uyandırmadan mükemmel bir şekilde gizleyebildiği anlamına gelir  , aslında onları tüm günlük taahhütler ve görevlere göre çerçevelendirebilir. Bu, onun ne kadar hesaplayıcı ve manipülatif olabileceğinin ölçüsünü verir. 

Peki seri haini nasıl tanıyacağız Bu tür erkeklerde en yaygın olan özellikleri özetledikten sonra, burada seri hainin özelliklerini yalnızca eşle değil, aynı zamanda sevgiliyle ve genel olarak komşularla ilgili olarak da özetliyoruz :

  1. evli veya birkaç yıldır süren bir ilişkisi var;
  2. ortalama ilginç kazançları olan bir meslek yürütür ;
  3. özverili ve başkalarına karşı dikkatli olduğunu kanıtlıyor, gerçekte son derece bencil ve kendine odaklanmış ;
  4. kaçamaklarını organize etmek için sık sık telefonu kullanır , iş bahanesini ya da hayatında kök salmış diğer taahhütleri öne sürer.
  5. fiziksel görünümüne ve/veya genel olarak başkalarının gözünde nasıl göründüğüne özen gösterilmesi konusunda çok dikkatlidir.
  6. genel olarak bencildir , sadece önemli hissetmek ve özgüvenini artırmak için ilginin kendi üzerinde olmasını sever;
  7. içe dönüktür , özel hayatından, iç dinamiklerinden çok bahsetmeyi sevmez, kendinden istediğini tam olarak istediği zaman verir, yani ara sıra varlığa “yerleşmiş” olmak gerekir, hatta kaçamak olduğunda.

Tam da bu son nokta, kişiliğini resmi ortağa karşı da en iyi temsil eden noktadır, aslında ihanet etmeye başladığında her zamankinden daha keskin bir sessizlik içinde kendini gizler. Ancak kurnazlığı o kadar incedir ki, çok fazla şüphe uyandırmadan yanındaki kişiye göre mesafeyi nasıl kısaltacağını bilir. 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları