Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Resimli sohbet

Türkiye’de bilinen binlerle ifade edilecek seviye de bulunan arkadaşlık ve sohbet siteleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinden sıyrılarak belirli bir kitle ve kullanıcı kapasitesine hitap edebilmek hiçte kolay bir durum değildir. Sosyal yaşam içerisinde bulunan insanların zaman ve imkanlarından dolayı sürekli sosyal çevre içerisinde sohbet ve muhabbet edebilme imkanı bulamayan bir çok kişinin olduğu bilinmektedir. Bu durum insanların zamansal problemlerden dolayı hayata yetişemediği ve buna bağlı olarakta sohbet odaları içerisinde sohbet ederek sosyalleşmenin bir yolu olan sohbet sitelerini tercih ettiği gözlemlenmektedir.

Yeni nesil sohbet modülleri içerisinde resimli sohbet siteleri de eklenmiş durumda

Resimli sohbet siteleri son dönemlerde geliştirilmiş sitelerde çokça karşımıza çıkan bir eklenti olarak dikkat çekiyor. Kişiler sosyalleşme yaşarken karşısındakinin her ne kadar sohbet ederken önemi yok gibi düşünülse de konuşmanın samimiyetine bağlı olarak durumun ciddi bir ortam’a taşınmasını da göz önünde bulunduran kullanıcılar karşısındaki insanların hangi şehir, adı nedir, medeni durumu nedir, nasıl birisi ( görsel olarak ) gibi soru işaretlerini gidermek gibi düşünceleri oluşuyor. Tabiki site olarak bu bilgilerin tamamını içeren bir sistem geliştirmek her ne kadar kolay ve oluşturulabilir gibi bir durum olsa da yönetim modelimiz olarak kişilerin özlük bilgilerinin kendilerine saklı kalması ve istedikleri takdirde kendilerinin paylaşmalarının daha doğru bir yaklaşım olacağı kanaatini taşıyoruz.  Bu nedenle sitemiz içerisinde verilecek ekstra hizmet olarak  resimli chat imkanı vermektir. Kullanıcılarımız diğer kalemler hakkında talepte bulunmaları durumunda diğer bilgilerinde girilebileceği  bir taban oluşturmak oldukça kolay bir durumdur. 10.10.2021 tarihinde site de yapılan anket kapsamında kullanıcılarımızın yüksek bir oranı site içerisinde resim eklentisine sıcak bakarken diğer eklentilerin özlük haklarının gizliliğini ihlal anlamı taşımasından duydukları endişelerini paylaşmalarından dolayı kullanıcılarımızın vermiş olduğu karara  saygı duyarak geliştirmedik.

resimli sohbet

resimli sohbet

Neden kameralı sohbet istemiyoruz.

Türkiye ‘de bilinen ve kullanıcıların tamamının neredeyse bilmediği bir nokta şudur ki Türkiye’de kameralı sohbet sistemlerinde görüntü açarak konuşan gerçek zamanlı ve gerçek bir bayan kullanıcı profili bulundurulamıyor. Kimisi kendini göstermek istemiyor, kimisi görüntülerinin alınmasından duyduğu endişeden dolayı bu konuya hiç sıcak değildir.

İyi ama bir çok site de görüntü sohbet var ve girdiğimde bayanlar görüyorum ? 

Tam bu noktada sitemiz diğer sitelerden ayrılmaktadır, sizin girdiğiniz ve denediğiniz diyelim o sitelerdeki görüntü açan bayan arkadaşlar gerçek kişiler değildir. Sistem yöneticileri tarafından ücret karşılı anlaşma sağlanmış doğal ve gerçek olmayan kişilerdir, sizi sitede zaman geçirmek ve tutmak size kamera açtırtmak için bulundurulmaktadır. Bu durum kullanıcılar tarafından fark edilemiyor çünkü partner anlaşması yapan bayan kullanıcı bu durum üzerinden ya kullanıcılardan yada site yöneticileri tarafından ücretli tutulan bir personel olmasından dolayı kandırıldığınızı farkında olamıyorsunuz.  Bu durumları site olarak kabul etmiyor onaylamıyor ve tasvip etmiyoruz, site olarak böyle bir aksiyona da ihtiyaç duymuyoruz.

resimli chat

resimli chat

Sade vatandaş ve kullanıcıların bulunduğu chatyap.org portalı üzerinde sadece sizler gibi doğal ve gerçek kullanıcıların bulunduğu seviyeli resimli sohbet imkanı sağlayarak kullanıcılarımızın  huzur ve bütünlüğünü kaybettiremeyecek bir tabanda dün olduğu gibi bugün de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu düşünceler içerisinde olan siz değerli kullanıcılarımıza sitemiz içerisinde keyifli bir vakit geçirmenizi diler, şimdiden iyi sohbetler dileriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları