Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Rüyada aldatılmak

Rüyada aldatılmak

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatılmak, Sık sık ihanete uğramanın hayali olur : aslında bir rüyadan çok bir kabus. 

Bu vizyonun yorumlanması, kişinin hem şimdiki hem de geçmiş yaşamının çeşitli yönleriyle ilişkilendirilebilir.

Nedeni, yaşadığınız bir travmada, az çok uzak fiziksel ve gerçek bir ihanette bulunabilir, ancak tam olarak detaylandırmamış olabilirsiniz. Artık ciddi bir ilişkiniz olduğuna göre, durumun geri gelebileceğinden ve geçen seferki gibi yeniden acı çekeceğinizden endişeleniyorsunuz.

Öte yandan, çiftin ilişkisine de aktarılan genel bir yetersizlik duygusuyla bağlantılı ikinci bir yorum da olabilir. Bu, üstesinden gelemeyeceğiniz bir özgüven eksikliğidir ve bu, bir şekilde kafanızda “bunu hak ediyorsunuz” diye partnerinize ihanet olarak kendini gösterir.

Eşinizin seks yaptığı kişiyi tanıyorsanız, muhtemelen onu kıskanırsınız veya ondan aşağılık hissedersiniz.

Aşk ilişkisiyle daha yakından bağlantılı olan bu tür rüya, daha güzel, zeki veya çekici bir başkası yüzünden gerçekleşen, tercih edilen ve/veya terk edilen bir korku olarak anlaşılmalıdır.

Ortaya çıkan kişisel yetersizlik durumu aşikardır , ancak bu aynı zamanda bir çift kriziyle bağlantılı bir söylem, kişinin kendini bir kenara bırakılmış veya ihmal edilmiş hissettiği bir ilişki anıyla da ilgili olabilir. Rüyada ihanete kızmamak, devam eden krizin farkında olduğunuz, ancak yalnız kalma riskindense dengede kalmayı tercih ettiğiniz anlamına da gelebilir.

Düğünden önce aldatma rüyası

En çok endişelendiren rüyalardan biridir, ancak kesinlikle gerçek anlamıyla alınmamalıdır, aksine!

Evlenmek üzereyken böyle bir rüya nişanlıda gerçek bir krize neden olabilir, ancak her zaman olduğu gibi rüya durumunu yorumlamak ve kişinin o anda yaşadığı gerçek alanı incelemek gerekir.

Düğün organizasyonu, gelmiş geçmiş en stresli olaylardan biridir ve rüya düzeyinde bile derin yankı uyandırması normaldir. Bu noktada, bir rüyadaki ihanet, olayla ilgili tüm stresli yönlerden kurtulmak için ince bir arzu ile  olayı planlamanın endişeleri ve endişeleri için bir çıkış noktası temsil eder.

 

Sohbet Odalarında Aldatılmak

Sohbet odalarında aldatılmak, günümüz cinsel sohbet odalarında chat yapan kadın yada erkek kullanıcıların sıklıkla yaptıkları eylemlerdir. Chat sitelerinin anlamsızca bu durumlar için kullanılması da çok can sıkıcıdır. Chat odaları, günümüz ortamlarında sadece sevgili bulmak için kullanılır hale gelmiştir.

 

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları