Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Rüyada Aldatmak

Neden Yapıyoruz Ve Anlamları

Hayatımızda en az bir kez, hepimiz partnerimizi aldatmayı hayal etmişizdir. Bu çok normal bir şey ama çeşitli faktör ve unsurlara bağlı olarak çok farklı anlamlara gelebiliyor . 

Evlilik dışı ilişkilerde aldatmak

Bazı durumlarda, ihanet rüyası bir tür alarm zilini temsil edebilir , bilinçaltımızın aşamalı olarak işlediği ve onu rüya dünyasında yüzeye çıkaran bir şey. 

Psikoloji kendi adına, farklı rüyalara atfedilen çeşitli anlamlar konusunda çok nettir, öyle ki bu bilimin başlangıcından bu yana özel çalışmalar yapılmıştır. 

Bugün, tüm ana yönlerini göz önünde bulundurarak  bu konuyu daha derinlemesine inceleyeceğiz :

 • Hile yapmayı hayal etmek: neden yapıyoruz?
  • İstatistik 
 • Bir ihanet hayal etmenin psikolojisi
  • Eşinizi aldatmayı hayal etmek: duyguları düşünelim
   • Rüyada Boynuzlarken Pişmanlık Duymak
   • Rüyada Boynuzlamaktan Pişman Olmamak
   • Rüyadaki sevgili kimdir?
  • Düğünden önce bir rüyada aldatma
  • Rüyada aldatılmak
 • Bu bir uyandırma çağrısı olduğunda

Bu neden oluyor?

Bilim bunu neden yaptığımızı henüz çözemese de hepimiz rüya görürüz. Daha doğrusu, o kadar geniş bir çözüm literatürüne sahip ki, aslında içinde biraz kayboluyoruz. 

Öte yandan, psikolojinin önemli ve iyi tanımlanmış temelleri olduğu rüyaların yorumu farklıdır. 

Spesifik olarak rüya, bir olayın, korkunun, umudun veya arzunun detaylandırılmasını temsil eder. Aslında, bu nedenle, ihanet etme hayali, yalnızca rüya bağlamına bağlı olarak değil , aynı zamanda ve her şeyden önce “rüya gören” öznenin deneyimlediği kişisel olaylarla ilgili olarak birden fazla anlama sahip olabilir. 

İstatistik

Son anketimizden analiz etmeye değer bir dizi veri ortaya çıkıyor. 

Bu anket, yaşları 21 ila 65 arasında değişen, hem erkek hem de kadın portalın 3.500 abonesinden oluşan bir örneklemde tanıtılmıştır. 

Verdikleri yanıtlardan, kullanıcıların yaklaşık %97’sinin geçmişte eşlerini aldatmayı hayal ettikleri veya hayal ettikleri ortaya çıktı. Şaşırtıcı bir şekilde, rüya gören kadın ve erkeklerin oranı oldukça dengeli: erkeklerin %48’i ve kadınların %52’si. Geriye kalan %3 ise rüyalarını hatırlamadıklarını ya da hiç böyle bir şey yapmadıklarını itiraf etti. 

İhanete uğradığını hayal etmek söz konusu olduğunda, burada da bu rüyayı yaşayan insanların% 47’si var. 

Sohbet Chat Yap gibi Cinsel Sohbet Odalarında da bu olaylar gözlenmektedir. Hala nedenleri araştırılmaktadır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları