Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Rüyadaki sevgili kimdir?

Rüyada Görülen Sevgili

Bu, kişinin hem gerçekte hem de rüya sırasında özneye karşı hissedebileceği duygu ve hislerin ötesinde, kesinlikle dikkate alınması gereken ilginç bir değişkendir. 

Rüyadaki Görülen Sevgili

Aşığın kim olduğuna bağlı olarak bir rüya olayının anlamının nasıl değiştiğini   hızlıca görelim :

  • VIP : Rüyada ünlü biriyle yattığını görmek alışılmadık bir durum değil. Burada bu, yalnızca belirli bir kişi için güçlü bir çekim hissetmek değil, aynı zamanda sınırı aşma, macera arzusu ve VIP’lerin altın dünyasına girme arzusu – çok örtülü değil – anlamına gelir.
  • bir arkadaş veya meslektaş: çokça zaman geçirdiğimiz veya yakınlık kurduğumuz bir kişinin erotik rüyalarımızın kahramanı olduğu açıktır.
  • Bu, mutlaka gerçek bir cinsel çekicilik olduğu anlamına gelmez, yalnızca birinin diğerine karşı belirli bir fiziksel, empatik veya entelektüel yönden zayıflığı olduğu anlamına gelir.
  • patron: gerçek bir klişe, çünkü belki de bir patron olarak ortaya çıkan güç ve otorite bizi baştan çıkarıyor. Öte yandan, sosyal ve/veya ekonomik açıdan önemli kişilerle birlikte olgunlaşmak ve gelişmek için bilinçsiz bir irade de olabilir.
  • Bir yabancı : Mükemmel bir erotik rüya, gerçek bir rüya benzeri ihlal. Ancak kişinin hayatı ve çiftin ilişkisi ile ilgili tüm yönleri ve rüyada yaşanan duygular ışığında incelenmesi gerekir.
  • İlki: çok yaygın bir durum . Hem o kişiyle çözülmemiş bir şeyi hem de mevcut hikayeyle ilgili olarak cinsel ihlal arzusunu birden fazla yönü temsil edebilir. Kesinlikle, tamamen cinsel yorumun en çok bağlı olduğu konu budur.
  •  : Göründüğü kadar tuhaf değil, çünkü bu durumda olmak, onun sizinle olmasını istediğiniz anlamına gelir, ancak onun seksle ilgili bazı yönlerden farklı olmasını istersiniz (ama sadece değil).

Bu tarz konuları işleyen bir Sohbet Odası bulunmaktadır. Chatyap.org. Bu Chat Yapmak için girilen sanal odalarda, insanların birbiri ile tanışıp, partnerlerini aldattıkları gözlenmektedir. Farklı arayışlar içinde bulunan bu katılımcıların, Astroloji sohbet, cinsel sohbet, Edebiyat sohbet gibi içerikler aradıkları da gözlenmiştir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları