Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları Sohbet grubu üyeleri: Üyeler grup mesajları gönderip alabilir. Herhangi bir idari ayrıcalıkları yoktur.

Sohbet grubu yöneticileri: Yöneticiler, grup duyurularını değiştirmek ve sohbet grubu üyelerini yönetmek de dahil olmak üzere bazı yönetici ayrıcalıklarına sahip olan üyelerdir (ancak diğer yöneticiler değildir). Yöneticiler sohbet grubu sahibi tarafından atanır.

Sesli Sohbetyeri Net Chat Odaları

Sohbet grubu sahibi: Grup sahibi, en fazla yetkiye sahip grup üyesidir. Kullanıcı bir sohbet grubu oluşturduğunda otomatik olarak grubun sahibi olur. Sahipler, bir sohbet grubunda grup yöneticilerini atama, grup duyurularını değiştirme ve grup üyelerini yönetme (yöneticiler dahil) dahil olmak üzere en fazla ayrıcalığa sahiptir. Sahipler ayrıca grubu dağıtabilir veya sahipliği başka bir üyeye devredebilir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları