Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Telegram Chat

Türkiye’nin de son yıllarda yakından takip ettiği yeni bir sosyal mecra olarak bilinen Telegram chat tabanları günümüzde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Çıkış noktasından ziyade kullanan ülkelere bakacak olursak daha çok asya ülkelerinde ve rusya ( sovyet ) bölgesinde sıklıkla kullanılan bir sosyal medya ve iletişim kanalı olarak faaliyet göstermektedir.

Whatsapp’dan Daha Etkili Olduğu Şüphe Götürmez Bir Gerçek

Bilindiği üzere dünya da en çok kullanılan Whatsapp iletişim kanalı üzerinde de gruplar ve paylaşım noktaları ile birlikte arama etkinlikleri gibi ekstra bir çok özellik bulunsa da Telegram Sohbet hizmetleri bu servislerden daha fazlasını veriyor ve bunun için de her hangi bir hizmet bedeli talep etmeden bu faaliyeti gerçekleştiriyor.

Verileriniz Aynı Zamanda Telegram’da Güvende 

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp platform’u verilerinizin internet ortamında paylaşılacağı ve kullanılan cihazlardaki aranma geçmişini ortaklığı devam eden diğer servislerde de kullanabileceği hakkında bilgi verdi.  Sizin arama motorunuz üzerinden yapacağınız her arama ve sorgulama akabinde karşınıza bir reklam ve bir tanıtım gibi bir çok kalemde karşınıza gelebileceğine dair resmi sözleşme düzenlemesini kullanıcılarına sundu ve bunun için kullanıcılarından onay istedi.

Bu durum ile birlikte Türkiye ‘de ve dünya ‘da bu yazılıma benzer bir çok yazılım geliştirildi ve olanlara da popüleritesi her geçen gün artış gösterdi. Telegram bu bağlanda verilerinizi dışarıda resmi veya gayri resmi şekilde sunmayan nadir yazışma sistemlerinden birisidir.

Kendi içinde Chat Sohbet Odaları ‘da bulunmaktadır.

Whatsapp içerisinde de bir çok grup kurabilir veya grup kullanıcısı olabilirsiniz, lakin Telegram’da bu durum biraz farklı şekilde çalışmaktadır. Grup ayarlarını doğru şekilde yaptığınızda bu grupları herkes görebilir ve giriş yapabilir bu ortamda siz aynı zamanda size ait bir kitle ve ortamda seçebilir veya böyle bir ortamında sahibi olabilirsiniz.

ww.Chatyap.org , bu mantıkla yola çıkmış nadir sitelerden birisidir. Bu site içerisinde kendinize ait bir oda bir kitle ve ortam yapabilme ve bunu geliştirebilme hakkını kullanıcılarına ücretsiz ve süresiz şekilde sunmaktadır.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları