Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Turkce Chat Siteleri

Turkce Chat Siteleri

Turkce sohbet odaları, çevrimiçi etkileşim kurmak ve sosyalleşmek isteyenler için ilk ve en popüler alternatifler arasında yer aldı. Yahoo sohbet odaları eskisi kadar yaygın olmasa da, yeni insanlarla bağlantı kurmak, tavsiye almak ve önemli konuşmalar yapmak için hala iyi bir alan. Bu makale, Yahoo sohbet odalarının gelişimini, nasıl çalıştıklarını ve bunları kullanmak için güvenlik ipuçlarını tartışacaktır.

Turkce Chat Siteleri

Yahoo’nun İkonik Mesaj Panolarına Kısa Bir Bakış

1998’de Yahoo, İnternet kullanıcıları arasında hemen popülerlik kazanan sohbet odaları yarattı. Yahoo, web’in ilk günlerinde bir öncüydü ve anlık mesajlaşma hizmetleri Yahoo Messenger’da oldukça popüler olan sohbet odaları vardı. Yeni sohbet odalarının oluşturulması gibi bireysel görüşmeler veya temalı grup sohbetleri de mümkündü.

Yahoo sohbet odaları, insanlar Facebook ve Twitter gibi daha mobil uyumlu platformlara ve AIM ve Line gibi mesajlaşma programlarına odaklandıkça kullanımları azalmaya başlamadan önce 90’ların sonlarında ve 2000’lerde en popüler hallerini yaşıyordu. Kısmen “uygunsuz içeriğin çoğalması” nedeniyle Yahoo Messenger, 2012’de genel sohbet odalarını kapattı. Ancak kullanıcılar, diğer Yahoo Messenger kullanıcılarıyla özel görüşmeler yapmaya devam edebilir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları