Sohbet Girişi

FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Doyasıya Chat Yap

Chat siteleri günümüzde internette en çok aratılan ve ziyaret edilen siteler arasındadır. Binlerce bay ve bayan ziyaretçinin bir araya geldiği chat odalarına sende üyeliksiz chat seçeneği ile katıl, yeni insanlarla tanış birlikte eğlenceli zamanlar geçir. Gelişmiş mobil sohbet ara yüzü ile tablet ve telefonlarınızdan gezerken, kafede otururken rahatlıkla sohbet etmenin keyfini çıkarın.

Twitter Chat Siteleri

Twitter Chat Sohbet Siteleri

Twitter Chat Siteleri; Sanal ortam sohbet kullanıcılarının, güncel konuları konuşabilmek adına aradıkları İRC Chat odaları meziyetidir. Bu arayışlar genel olarak ücretsiz ve kayıtsız sohbet içeriği olarak bilinmektedir. Genel olarak Chatyap.org chat odasının sunumu doğrultusunda yer bulan Twitter Sohbet Siteleri, bizlere ücretsiz olarak sunulmuştur.

Twitter sohbetine nasıl katılabilirsiniz?

Bir Twitter sohbet odasında Chat Yapmaya katılmak, yapılacak en kolay şeydir. Tek yapmanız gereken Chatyap.org Chat odalarını kullanmak ve ona içerik eklemek. Bir Twitter sohbetine nasıl katılacağınızı merak ediyorsanız ve bunun karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, merak etmeyin. Öyle değil. Çok kolay olmasına rağmen, mükemmel bir şekilde yapabilmeniz için size bir Twitter sohbetine adım atmanız için şu (bariz) tavsiyeleri veriyoruz.

Twitter Chat Siteleri

  • Merhaba deyin. Twitter Chat Odalarında insanlar genellikle yeni insanların katılmasını sever. Merhaba deyin ve kendinizi tanıtın.
  • Tonun nasıl olduğunu ve kimlerin katıldığını tahmin etmek için Twitter sohbetindeki eski tweetleri okuyun.
  • Spam atmayın, oraya eşyalarınızı satmaya çalışmayın yoksa insanlar sizi engeller. Twitter sohbetleri, satış yapmak için değil, ilişkiler ve sohbetler yapmak içindir
  • Sohbetteki aktif kişileri takip edin, çoğu zaman hafta boyunca harika içerikler eklerler.
  • Tweetleri okuyun, sadece mesajınızı göndermeye çalışmayın, aynı zamanda diğer insanların söylediklerini de okuyun.
  • Sohbetler kurun ama konuya odaklanın. Toplantı sahibi sohbete hitap etmeye çalışır ve insanların birdenbire yeni sohbetler başlatmasından hoşlanmazlar.
  • Makalelerle bağlantı paylaşıyorsanız, önce onları okuyun. Bir bağlantı paylaştığınızda, insanlardan onu okumalarını, zamanlarını ona ayırmalarını istediğinizi düşünün, bu yüzden iyi olsa iyi olur.
  • Çatışmalardan kaçınma, herkesi memnun etmek zorunda değilsin ama kibar ol.
  • Önceki saatlerde Twitter sohbetini tanıtın, bu daha fazla kişinin katılmasına yardımcı olur.
  • Toplantı sahibinin sorularını yanıtlamak için A’yı ve ardından sayıyı kullanın.

Chatyap.org Twitter Sohbet Chat odalarına, Mobil de katılabilmektesiniz. Mobil Chat Odaları girişlerimiz de aktif şekilde çalışmaktadır. Ücretsiz sunumların tamamını sizlere sunan Chatyap.org Sohbet Chat Odaları, üyelik kaydı da istememektedir. Üye olmadan bedava chat yapabilirsiniz.

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


mobil sohbet odaları